برنامه امتحانات خرداد سال تحصیلی 98-1397

#برنامه_امتحانات_خردادماه
 
⚠️حضور دانش آموزان در ایام امتحانات نیز کما فی السابق در دبیرستان فقط با لباس فرم خواهد بود.
⚫️ استفاده  دانش آموزان از موتور سیکلت یا خودرو در ایام امتحانات ممنوع است.
⚠️ اقلام همراه دانش آموز صرفا دوعدد خودکار آبی و جامدادی خواهد بود.

به تفاوت های فرزندمان با همکلاسی هایش توجه کنیم..

ما انسان ها همگی با یکدیگر تفاوت داریم. هر انسانی از ترکیب هوشی متفاوتی برخوردار است و توانایی های متفاوتی دارد. شناسایی و پرورش تمام هوش های دانش آموزان یکی از وظایف مدارس موفق است. هوارد گاردنر در کتاب «هوش های چندگانه در کلاس های درس»، هشت نوع هوش برای انسان ها بیان می کند، و لزوم تنوع روش های یادگیری متناسب با این تفاوت ها، را بیان می­کند.


ادامه مطلب...

برنامه زمان بندی ارتباط اولیا با اعضای انجمن اولیا و مربیان

اولیای گرامی؛
جهت ارتباط بهتر و مداوم با مسئولین آموزشگاه و بیان دغدغه ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود، می توانید با نماینده های خود در انجمن اولیا و مربیان دبیرستان در ارتباط باشید. لطفا جهت ارتباط با هریک از اعضا، حتما و فقط در روز و ساعت های مشخص شده، تماس بگیرید.

نکاتی درمورد امتحانات

امتحان معیار ارزشیابی دانسته ها و تواناییهای شماست و شما می توانید از آن بعنوان ابزاری برای ارزیابی مهارت های یادگیری خود استفاده کنید. اما شرایط فیزیکی و ذهنی وجود دارد که عملکرد شما در حین امتحان را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین لازم است پاره ای نکات را هنگام امتحان رعایت کنید.


ادامه مطلب...

برنامه امتحانات نوبت اول (دی ماه) 98-1397

فایل های ضمیمه :

کنترل نگرانی و آشفتگی شب امتحان | خودتون رو مدیریت کنید، خوب امتحان بدهید

در پایان نوبت اول تحصیلی هستیم و باز زمان امتحانات آخر ترم فرا می رسد. بیشتر دانش آموزان در آشفتگی و نگرانی به سر می برند و از شروع امتحانات دلهره دارند. ضمن آرزوی موفقیت شما دانش آموزان عزیز در امتحانات پایان ترم و دیگر امتحانات زندگی، توصیه هایی برای این ایام مهم دارد که امیدواریم بوسیله آنها استرس و نگرانی را بتوانید از خود دور کنید :


ادامه مطلب...

اجرای فاز 3 طرح پویش: ثبت تکالیف محوله

به اطلاع اولیای گرامی کلیه پایه ها می رساند فاز 3 طرح پویش (ثبت تکالیف محوله) که در پیوست همین نوشته آمده، بصورت درس به درس جهت شش درس (زبان، عربی، فارسی، مطالعات، ریاضی، علوم) بصورت جداول برچسبی به دانش آموزان تحویل شده که به پشت جلد اول هر کتاب نصب شده است. دانش آموزان می بایست ضمن درج تاریخ، تکالیف محوله روزانه اعم از مطالعه، حل تمرین، کتاب مکمل، امتحان، پرسش کلاسی، پروزه و.. را در آن بصورت دقیق و کامل ثبت کنند. اولیای گرامی جهت اطلاع از روند اموزشی دروس مذکور و تکالیف محوله می توانند به جلد کتاب درسهای کذکور مراجعه کنند. لازم به ذکر است جداول ثبت تکالیف برای تمامی پایه ها و کلاسها جهت شش درس فوق الذکر تهیه گردیده است.

فایل های ضمیمه :

اجرای فاز 2 طرح پویش: خود ارزیابی درسی دانش آموز

به اطلاع اولیای گرامی کلیه پایه ها می رساند فاز 2 طرح پویش (خود ارزیابی درسی دانش آموزان) که در پیوست همین نوشته آمده، طی جلسات جداگانه کلاس به کلاس به دانش آموزان تحویل شد. دانش آموزان عزیز لازم است ضمن درج نمرات کارنامه مهر-آبان دروسی که در لیست جدول آمده، و پس از برآورد وضعیت درسی و انتظارات خود در هر درس، نمره مورد انتظار جهت نوبت اول را در ستون دوم درج و جهت رسیدن به هدف خود تلاش نمایند. بدیهی است پس از دریافت کارنامه نوبت اول، نمرات کارنامه مذکور نیز به همراه توضیحات دانش آموز در ارتباط با دلایل و برنامه ها جهت نیل به هر کدام از اهداف توسط دانش آموز در جدول شماره 2 درج و پس از دریافت کارنامه نوبت اول به معاونت آموزشی آموزشگاه تحویل شود.

لذا خواهشمند است ضمن تکمیل دقیق جدول مربوطه، در حفظ و نگهداری آن تا زمان دریافت کارنامه کوشا باشند.

نکته: در جدول شماره 2 لیست دورس پر اهمیت تر در انتخاب رشته تحصیلی دانش آموزان آمده، لذا دانش آموزان می توانند بر اساس علاقه، توانایی، ضعف یا قوت یا موارد خاص در سایر دروس، اسامی سایر دروس را نیز به لیست اضافه کنند.

فایل های ضمیمه :

بسیار مهم: ممنوعیت تشکیل گروه یا کانال دانش آموزی در پیام رسان های اجتماعی

با سلام و احترام؛
به اطلاع دانش آموزان و اولیای ایشان می رساند تشکیل هرگونه گروه یا کانال دانش آموزی در هریک از شبکه یا پیام رسان ها اعم از داخلی یا خارجی اکیدا ممنوع بوده و قابلیت پیگیری از طرف اداره اموزش و پرورش دارد.
لذا از همه دانش آموزان عزیزی که در گروه ها یا کانال های دانش آموزی فعالیت دارند خواهشمند است هرچه سریعتر نسبت به لغو عضویت و تعطیلی گروه یا کانال مجازی خود اقدام کنند که خدای نکرده در روند تحصیلی-آموزشی خود با مشکلی مواجه نشوند.


باتشکر / جعفری. معاونت آموزشی

برنامه زمان بندی ملاقات با دبیران

پیرو اطلاعیه قبلی و اطلاع رسانی در کانال سروش آموزشگاه، برنامه زمان بندی هفتگی ملاقات اولیا با دبیران جهت اطلاع و پیگیری وضعیت آموزشی دانش اموزان در هر درس به پیوست همین مطلب آمده است.

خواهشمند است پیش از حضور، حتما ضمن تماس با دفتر معاونت آموزشی به شماره 33600320 هماهنگی لازم صورت پذیرد.